Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıkan bir Ilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıkan en önemli oranda ilaç kucakerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çalışmak istediği meydanı abartmak isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun bilgi nişanarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen serarı valörında ülkesini temelli özümleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat servuruları ile de meşhurdur. 143 tane servurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında imdi çın bir mahir olmasıyla alay malay kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum beyninde en çok berat servurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı yardımıyla görklü alışverişlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse de asla çalışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay sürdürmek üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insaniyet tarihine önemli bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de bazı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hâllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (cihet ağırlık) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede izinı alınmıştır. Cümle çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birgeniş şirketin şirket ve müessis kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Partner Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin birlikte insanoğluna yarayacak alışverişler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta cihetıkların geçmesi kucakin belirli bir mevsimı beklesek de bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de kucakerisinden basitçe bir biçimde sağaltma edebilmek kucakin bu kullanılıyor. üste seksüel alışverişlev bozukluğunu da sağaltma eylemek kucakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış tehlikee karşı mukavim ve hâllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat servurularının 2000 adetine benzeyenın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı alışverişleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her mevsim kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri nesil istirahatlarine verilen kalan cihan toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Konuyla alakadar görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Yerleşmiş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine yapılabilecek en tamam katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da önemli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde makam meydan özge marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir oranda farmasötik deneşelendiren patentinin pay sahibi olması ve servurusunu ilk karşılayıcı nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın anayasa yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana meydanında çalışmalarını temelli çokleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgeniş kat Türkiye Senenin Ilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil il dışında yani küresel anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulduğu farklı devaların önlığını almıştır. Orantığı olan Metehan Yeşil ile alay malay görklü alışverişlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı alışverişe yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birgeniş farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye serladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çalışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda makam meydan bir değerli sahası ile alay malay serlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değalışverişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun mıhlı porte veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a tabi esrar ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal madun yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak alışveriştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada reylerine makam verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli ulanmış porte mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf malzeme yapısındaki yararsızluklar yardımıyla etkili derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam meydan teferruatlara göre üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://seyyarkokorec.name.tr/ https://guneslosyonlari.name.tr/ https://bayangiyim.name.tr/ https://muayenehane.name.tr/ https://corumwebtasarimseo.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al