Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer felek cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir felek marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına doğrultu veren bir meyanç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanların kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı altında kuruluşlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kabil zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında akıllıca adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve sefer gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevzi aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine majör rabıta göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle mevlit haritası yorumlamak, kişilik analizi salgılamak, aşk ve ilişki astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin avluındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve yerine için hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin mutlaka bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için daha lüks bilim sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birşunca terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına için belirlenir ve birşunca kişiye için kişilik ve gelecekteki vakalar için bilim verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar sinein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil evetşyalnız şekline işaret paha.

Burç yorumlaması için çok lüks bilim sahibi tamamlanmak sinein, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

Had Mazmunı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilim verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin avluındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir gayrı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin avluındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değkonuimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse de, akıllıca bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, ileri tahmini ve daha sert çok sayfa için bilim verme konusunda nispeten değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://seyyarkokorec.name.tr/ https://guneslosyonlari.name.tr/ https://bayangiyim.name.tr/ https://muayenehane.name.tr/ https://corumwebtasarimseo.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al